+ 48 730077006
Depilacja laserowa Bielsko Biała VECTUS

Depilacja laserowa ciała, usuwanie owłosienia bikini, pach, nóg

Laser Vectus usuwanie przebarwień Mechanizm działania lasera diodowego polega na emitowaniu wiązki promieni, która jest pochłaniania przez barwnik mieszków włosowych - melaninę. Wiązka ta niszczy barwnik co prowadzi do uszkodzenia mieszka włosowego, stopniowo powodując jego zanik i utratę włosa. Laser działa tylko powierzchownie, bez wpływu na sąsiednie tkanki oraz funkcje organizmu.

Vectus™ , jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie.


Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia.
Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem również wpływającym na skuteczność zabiegu jest opatentowana technologia Photon RecyclingSM, która polega na ponownym wykorzystaniu światła w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Tym samym, energia emitowana przez laser wykorzystywana jest efektywniej, a skuteczność procedury radykalnie wzrasta. Bardzo wysoki komfort zabiegu zapewnia zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta. Laser diodowy Vectus™ jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać epilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut. Wyższa skuteczność lasera diodowego Vectus™ w stosunku do wiodącej technologii rynkowej została potwierdzona niezależnymi badaniami klinicznymi.

Skuteczność i bezpieczeństwo technologii została potwierdzona certyfikatem bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek jako urządzenia do trwałego usuwania włosów oraz przebarwień.

Jak należy się przygotować do zabiegu depilacji laserowej?

Zadzwoń: +48 730 077 006
Przeciwwskazania

Jakich rezultatów spodziewać się po zabiegu?

Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 20-30% włosów - będących w fazie wzrostu, natomiast po serii 3-4 zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne. Depilacja laserem jest trwała, ale dotyczy aktualnie rosnących włosów. Należy pamiętać, że w skórze znajdują się cebulki w stanie "uśpienia", które w czasie zabiegu nie są likwidowane. Dlatego zabieg trzeba powtarzać 4-6 kronie, odstępie 6 tygodni. Część włosa tkwiąca w zniszczonej cebulce w naturalny sposób w ciągu kilku dni wysunie się na zewnątrz.

Postępowanie po zabiegu:

Naturalnym objawem po zabiegu może być pojawienie się zaczerwienienie skóry poddanej zabiegowi. Objawy te są przemijające. W tym czasie należy pielęgnować skórę w następujący sposób:

Po zabiegu zaleca się 2 tygodniowy zakaz opalania. W przypadku depilacji okolic skóry niezakrywanych ubraniem
(np. okolica skóry nad górną wargą, broda, szyja) konieczne jest stosowanie rano kosmetyku z wysokim filtrem SPF50+ bez względu na porę roku.

Nie wolno stosować:

Zadzwoń: +48 730 077 006

Laserowe usuwanie przebarwień:

Laser Vectus™ likwiduje również przebarwienia. Laser niszczy komórki z melaniną więc naświetlanie przebarwień, w obrębie których nagromadziła się melanina powoduje trwałe ich usunięcie.
Po zabiegu przebarwienie nabierze ciemniejszy odcień, a po 2–3 tygodniach w naturalny sposób ulegnie złuszczeniu wraz z naskórkiem. Aby osiągnąć cel w postaci całkowitej likwidacji przebarwienia najczęściej konieczne jest wykonanie 2–3 zabiegów w odstępach co najmniej czterotygodniowych.

Depilacja laserowa, usuwanie owłosienia

Obszar ciała 1 zabieg od:
Pachy 250zł
Linia bikini 300zł
Bikini pełne 400zł
Uda 400zł
Łydki 350zł
Pośladki 300zł
Ramiona 250zł
Przedramiona 450zł
Tors męski 450zł
Brodawki 100zł
Brzuch 300zł
Linia brzucha 150zł
Kark 250zł
Plecy 500zł
Uszy 100zł
Policzki 100zł
Baki 150zł
Wąski nad wargą górną 100zł
Broda 200zł
Szyja 200zł
Klatka piersiowa 350zł
Dłonie 150zł

Laserowe usuwanie, likwidacja przebarwień

Obszar ciała 1 zabieg od:
Pojedyncze przebarwienie 150zł
Twarz 400-600zł
Czoło 200-300zł
Policzki 200-500zł
Szyja 300-500zł
Dekolt 300-600zł
Dłonie 200-300zł
Ramiona 300-600zł
Plecy 400-700zł