+ 48 730077006
Laser Geneo, lifting skóry, twarzy

Usuwanie zmarszczek Bielsko Biała

Lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu, usuwanie zmarszczek

Laserowa pielęgnacja, odmładzanie skóry geneO™ jest zabiegiem, który w nowatorski sposób łączy w sobie pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne z zabiegami za pomocą urządzeń medycyny estetycznej. To doskonała receptura składników aktywnych rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę, nowatorska kapsułka i specjalnie zaprojektowana głowica. Maksymalna higieniczność dzięki jednorazowym sterylnym elementom. To idealne połączenie dla maksymalnej skuteczności i intensywności zabiegów
w jak najkrótszym czasie.

Inspiracją do stworzenia geneO™ były gorące źródła, które poza właściwościami terapeutycznymi doskonale wpływają na kondycję skóry. Przywracają jej równowagę i elastyczność. Mają działanie kojące i regenerujące, ale przede wszystkim intensywnie ją dotleniają
i poprawiają jej koloryt.

To terapia odpowiednia dla każdego typu cery. GeneO™ współpracując z naturalnymi mechanizmami organizmu pozwala na wydobycie naturalnego piękna. Zabieg GeneO™ nie wymaga rezygnacji z życia towarzyskiego, a efekty są widoczne zaraz po jego przeprowadzeniu. Zapraszamy wszystkich, którzy w tym samym lub następnym dniu mają zamiar oczarować swoim wyglądem.


geneO™ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny 3 w 1, który w zaledwie 15 min. zapewnia uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych w tym samym czasie. Jednocześnie naturalnie i głęboko dotlenienia skórę, złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka i tworząc skórze idealne środowisko umożliwiające jej wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących, zarówno w trakcie jak i doskonałą absorbcję po zabiegu.


Efekty zabiegów NeoRevive®


Efekty zabiegów NeoBright®

Zabiegi Geneo™ mogą być wykonywanie w serii lub jako jednorazowy zabieg. Jednakże wykonywanie zabiegów raz w miesiącu stanowi doskonały i długotrwały program odpowiedniej pielęgnacji skóry, jej prawidłowemu odżywieniu oraz dotlenieniu, przeciwdziałając starzeniu się skóry. W przypadku takich problemów skórnych, jak uszkodzenia słoneczne, czy trądzik, zalecane są zabiegi cotygodniowe.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

Ekspresowa pielęgnacja 3w1:

Złuszczanie
Wchłanianie
Dotlenianie

Obszar ciała 1 zabieg od:
Twarz 250zł
Twarz + szyja 300zł
Twarz + szyja + dekolt 350zł
Obszar ciała 3 zabiegi od:
Twarz 680zł
Twarz + szyja 820zł
Twarz + szyja + dekolt 950zł