+ 48 730077006
Emerge Laser, usuwanie blizn, rozstępów, zmarszczek

Piękna skóra, Palomar Emerge

Laserowe usuwanie bruzd, zmarszczek, rozstępów, przebarwień, blizn

Laser frakcyjny nieablacyjny Palomar Emerge™ służy do skutecznej walki z niedoskonałościami skóry, pozwala wyrównać jej koloryt lub przywrócić jej młodszy wygląd.

Przeznaczony do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry, takich jak:

Emerge™ to zabieg wykonywany przy użyciu specjalnie dobranej długości lasera frakcyjnego, nieablacyjnego. Jest on skierowany do tych osób, które borykają się z problemem drobnych zmarszczek. Znakomicie sprawdza się u pacjentów chcących pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek. Laser ten posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność ich redukcji.

Zabiegi z użyciem lasera Emerge™ poprawiają również jędrność skóry, eliminują zmiany pigmentacyjne a także wygładzają blizny i rozstępy.

Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują na głębokość co najmniej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. W trakcie zabiegu i po jego zakończeniu może być odczuwalny minimalny dyskomfort.
Większość zabiegów nie trwa dłużej niż godzinę. W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3 – 6 zabiegów co 4-6 tygodni dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie może się utrzymywać do kilku dni. Mogą być również widoczne drobne strupki, które po tygodniu maksymalnie dwóch tygodniach ulegną całkowitemu złuszczeniu. Dzięki nieinwazyjnemu działaniu Emerge pacjent jednak nie jest skazany na chwilową separację ze względu na swój wygląd.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

Cena zabiegu
Koszt zabiegu jest uzależniony od ilości wykorzystanych impulsów lasera. Cena 1 impulsu wynosi 5 zł.